Sobota 20. dubna

Montážní dělníci mechanických zařízení/*Montážní dělníci/ce mechanických zařízení

Náplň práce: práce ve výrobních prostorách Požadavky: manuální zručnost Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Anna Řeháková: - telefonicky (pondělí a středa 08,00 - 11,00 a 12,30 - 14,30hod) na čísle 777 908 222 - osobně (po telefonickém dohovoru) na adrese: Fast workers s.r.o., Denisova 639/2,702 00 Ostrava, 3.patro Místo výkonu práce: Fast workers s.r.o. - pracoviště DAS WELDING s.r.o.; Olomoucká č.p. 306; 753 01 Hranice 1

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 14750Kč

Firma: Fast workers s.r.o.

Obec: Hranice

Okres: Přerov

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Fast workers s.r.o. - pracoviště DAS WELDING s.r.o., Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 908 222

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních/Manažer/ka úklidu

Náplň práce: Manažer má na starosti zaměstnance na daných provozech a zodpovídá za jejich pracovní výsledky. Zajišťuje chod činností...

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě/Pomocné stolařské práce

Náplň práce: výroba a montáž nábytku. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan František Tománek: - telefonicky v pracovní dny...

Provozní zámečníci, údržbáři/Montér - zámečník

Nástup možný IHNED. Náplň práce: Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení a provádění jednoduchých...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.