Úterý 14. května

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu/Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Náplň práce: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Osobní kontakt možniý každou středu 9-11 hod. na adrese Nivy 5358, 760 01 Zlín

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 117Kč

Firma: PRAIM-WORK s.r.o.

Obec: Otrokovice

Okres: Zlín

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: PRAIM-WORK s.r.o. - Otrokovice, tř. Tomáše Bati 1729, 765 02 Otrokovice 2

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Pomocní dělníci ve výrobě/Pomocní pracovníci ve výrobě

Kontaktujte telefonicky PO-PÁ od 10 do 16 hodin nebo osobně na adrese Vavrečkova 7074, Zlín v pondělí vždy v pondělí od 10 do 12 hodin.

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek/Pracovníci do výroby

Náplň práce: balení spotřebitelského balení do skupinového a ukládání na palety, obsluha balící linky, výstupní kontrola výrobků, kontrola...

Mechanici a opraváři obráběcích strojů/Dělník strojírenské výroby, strojní mechanik

Požadujeme: Vyučení nebo SŠ strojírenské vzdělání, praxe jako strojní mechanik, čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, přesnost,...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.