Sobota 20. dubna

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže/*Operátor/ka výroby

Náplň práce: výroba gumárenských a plastových těsnění; obsluha gumárenských a plastikářských strojů Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Místo výkonu práce: Manuvia CZ Gama s.r.o. - pracoviště Henniges Hranice, s.r.o. Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 100Kč

Firma: Manuvia CZ Gama s.r.o.

Obec: Hranice

Okres: Přerov

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Manuvia CZ Gama s.r.o. - pracoviště Henniges Hranice, s.r.o., Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 724 439 976

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů/*Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. - telefonicky (9,00 - 10,00 hod.) na čísle 775 312 844 - Ivan Dan Místo...

Svářeči/*Zámečník - svářeč

Nástup možný IHNED. Požadavky: praxe ve svařování, bodování výhodou; praxe v zámečnickém oboru; znalost čtení technické dokumentace;...

Pomocníci v kuchyni/Pomocná síla do kuchyně

Požadavky: Praxe ve stravování vítána; fyzická zdatnost; komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.