Úterý 19. března

Volná místa

Pomocníci v kuchyni/obsluha výdeje jídel

Zkrácený pracovní úvazek 30 hodin týdně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Společnost Helan spol. s.r.o. hledá pracovníka/ci na pozici obsluha výdeje jídel. Pokud Vás baví práce s lidmi, rádi s lidmi komunikujete, máte kladný vztah k jídlu a smysl pro pořádek, pak hledáme právě Vás. Pracovní doba PO-PÁ 8.00-14.00 hod. Náplň práce: výdej hotových jídel, dohotovení a výdej minutkových jídel. Místo výkonu práce: Sebranice u Boskovic. Více informací na tel. 603830427 - p. Novotný - volat PO-PÁ 8-17 hod, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 13900Kč

Firma: HELAN spol. s r.o.

Obec: Sebranice

Okres: Blansko

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: HELAN spol. s r.o. - místo výkonu práce Sebranice u Boskovic, Sebranice

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 603 830 427

Obsluha strojů a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu (kromě cihel a dlaždic)/Operátor/ka výroby

Pracoviště: Pražská 1965/5,, 678 01 Blansko. Práce v oblasti keramické výroby, výroba pěnokeramických filtrů pro slévárny. Impregnace...

Montážní dělníci výrobků z kovů/Zámečník, montážník

Pracovní náplň: • montáž podsestav dílců sekčních vrat • zakázková výroba dle dokumentace Požadujeme: • dobrý zdravotní stav •...

Pomocní dělníci ve výrobě/dělník/ce textilní výroby

Pouze pro OZZ nebo OZP. Nástup ihned. Pracovní poměr na dobu neurčitou, stravenky. PODMÍNKA: šití na jednojehlovém nebo dvojjehlovém stroji. Kontakt:...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.