Pátek 19. dubna

Volná místa

Pomocníci v kuchyni/Pomocná síla do kuchyně

Požadavky: Praxe ve stravování vítána; fyzická zdatnost; komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat ve velkém kolektivu, loajálnost, samostatnost Zájemci se mohou hlásit do 15.10.2019: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. - poštou na adresu uvedeného pracoviště

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 15050Kč

Firma: Zařízení školního stravování Přerov, Kratochvílova 30

Obec: Přerov

Okres: Přerov

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Kratochvílova 359/30, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 581 701 551

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních/Vedoucí manažer/ka úklidu

Náplň práce: Manažer má na starosti zaměstnance na daných provozech a zodpovídá za jejich pracovní výsledky, provádí kontrolní činnost...

Pekaři/Pizzař/ka

Nástup možný dle dohody. Požadavky: Praxe s přípravou pizzy vítána (není podmínkou); praxe v gastronomii výhodou; samostatnost, spolehlivost,...

Požadavky: Praxe ve stravování vítána; fyzická zdatnost; komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.