Sobota 27. července

Volná místa

Prodavači smíšeného zboží/PRODEJCE

Jak vypadá náš pracovní den? Chceme, aby se u nás zákazníci cítili dobře a rádi se vraceli. Proto většinu času trávíme na prodejní ploše právě s nimi. Pomáháme s výběrem, s velikostí, se zkoušením. K tomu patří práce se zbožím, které je potřeba vybalit, vystavit, doplnit. Zákazníkům zvládneme připravit kávu nebo poradit s výběrem kávy domů. Koho to u nás bude bavit? - Každého, kdo rád komunikuje se zákazníky. - Každého, kdo se nezalekne výzev nebo zaškobrtnutí, ale bude je chtít překonávat. - Každého, kdo se nechce v práci nudit a baví ho svižná práce. - Každého, kdo má chuť posouvat se dál. Na co se můžete těšit? - Na vůni kávy všude kolem vás. - Na skvělé kolegy, rodinné prostředí. Pracujeme jako tým. - Na volné dny v týdnu i o víkendu - pracujeme převážně dlouhé směny 2-3 dny za sebou a po nich si zaslouženě odpočineme (krátký, dlouhý týden). Zaměstnanecké výhody: Dovolená 5 týdnů, kafeterie, zaměstnanecká sleva, stravenky, kávové poukázky, životní a úrazové pojištění, bezúročné půjčky V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky. Osobní schůzka je možná pouze po předchozí telefonické domluvě.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 19500Kč

Firma: Tchibo Praha, spol. s r.o.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: Tchibo Praha, spol. s r.o. - pracoviště Č. Budějovice, OC IGY - Pražská tř. 1274/24, 370 04, České B

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 412 970

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)/MANAGER NÁKUPU A LOGISTIKY

Náplň: - spolupráce se stávajícími přepravci, vyhledávání nových přepravců, vyjednávání cen a smluvních podmínek s přepravci - vyjednávání...

Specialisté v oblasti marketingu/MARKETINGOVÝ SPECIALISTA/KA

Marketingový specialista bude prezentovat vlastní on-line produkty a marketingové nástroje určené pro širokou škálu klienetů. Práce v mladém...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/KUCHAŘ/KA

Požadavky: vyučení v oboru; bezúhonnost; zájem vařit; samostatnost, spolehlivost Pracovní doba: jednosměnný pracovní režim; 6:00 – 14:30,...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.