Pátek 22. ledna

Volná místa


Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních/

Hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici recepční. Nabízíme: zajímavou samostatnou práci v příjemném prostředí zavedeného hotelu s mladým a přátelským kolektivem. Na této pozici budete potřebovat angličtinu, vstřícné vystupování, komunikativní povahu, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci, organizační schopnosti a také dobrou znalost PC a MS office. Předchozí zkušenosti z podobné pozice nejsou nutné, mohou být výhodou. Vaše životopisy posílejte na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Pro bližší informace je možné volat v době 9,00 - 16,00hod. Zaměstnanecké výhody: provize z prodeje doplňkového sortimentu, benefity formou podnikového stravování, wellness za symbolickou cenu.

Vzdelani: ÚSV

Plat: 25000Kč

Firma: Hotel U Kata s.r.o.

Obec: Kutná Hora

Okres: Kutná Hora

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Uhelná 596, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních/Recepční v hotelu

Hledáme komunikativní, solidní a spolehlivou kolegyni nebo kolegu, praxe není podmínkou, zaučíme. Více na osobním pohovoru.


Číšníci a servírky/

Požadujeme: pracovitost, příjemné vystupování, týmového ducha. Zaměstnanecké výhody: příjemné pracovní prostředí, možnost ubytování,...


Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních/

Hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici recepční. Nabízíme: zajímavou samostatnou práci v příjemném prostředí zavedeného hotelu s mladým...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u