Čtvrtek 28. března

Revizní technici ve strojírenství, technici STK/Technik kontroly kvality/ revizní technik

Náplň práce: příprava, zpracování a kontrola průvodní dokumentace k vyhrazeným tlkaovým zařízením, provádění revizních činností na vyhrazeném tlakovém zařízení, účast na tlakových zkouškách, školení obsluh pro vyhrazené tlakové zařízení, kontrolní činnost ve výrobě tlakových zařízení, přejímka a kontrola materiálů pro výrobu. Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru, základní orientace v technické dokumentaci, práce s PC - uživatelsky MS Office, osvědčení revizního technika vyhrazených tlakových zařízení (výhodou), osvědčení revizního technika k činnosti pro stavební a první tlakové zkoušky (sk. PK1,HK2,NA,NB) (výhodou), práce na obdobné pozici a praxe výhodou, dobré organizační a komunikačí schopnosti, základní znalost AJ, řidičský průkaz sk.B Nabízíme: jistota stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, 25 dnů dovolené , pracovní doba 6:00-14:00 Kontakt: . Životopisy zasílat e-mailem , telefonicky 7:00-15:00

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 22000Kč

Firma: K-PROTOS, a.s.

Obec: Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: O. Wichterleho 810, Lobeček, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 737 217 156

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor/Správa a údržba budov

- správa a údržba budov a majetku, zkušenosti s vyřizováním revizí, kontrol, zkušenosti či vzdělání v řemeslných oborech, praxe na obdobné...

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená/Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení

- Obsluha strojů při výrobě betonových výrobků. - požadujeme dobrý zdravotní stav - jedná se o fyzicky náročnou práci Kontakt: Synetar...

Obsluha zařízení spaloven/Topiči ( spalovna)

Náplň práce: obsluha a kontrolní pochůzky parního kotle a přilehlých provozů ( mazutové hospodářství, úpravna vody, hořákový systém...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.