Sobota 27. července

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/ŘIDIČ MKD SOUPRAVY BDF NEBO NÁVĚSU

ciz - pravidelné linky Německo - ČR (cca 1 rok stará vozidla) Požadujeme: ŘP skup. C+E - profesní průkaz a karta do digitálního tachografu výhodou Nabízíme: zaučení na soupravě BDF (s výměnnými nástavbami) nebo na návěsu, Kontakt: tel.: 777 265 301, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 18000Kč

Firma: HŘEBÍK H + H s.r.o.

Obec: Hrejkovice

Okres: Písek

Obor: Doprava

Pracoviste: HŘEBÍK H + H s.r.o. - pracoviště Hrejkovice, Hrejkovice 16, 398 59 Hrejkovice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 265 301

Obsluha zemních a příbuzných strojů/STROJNÍK RYPADLA CAT 303 CCR + TRAKTOR VLEK + ČELNÍ NAKLADAČ

Pracoviště: Písek a okolí. PP na dobu určitou s možností prodloužení. Požadujeme: ŘP sk. B, T, případně B+C. Náplň práce: strojník...

Obsluha jeřábů/OBSLUHA MOBILNÍHO JEŘÁBU

Náplň práce: -Obsluha mobilních jeřábů (autojeřáby Liebherr, Demag) Požadavky na zaměstnance: -dobrá pracovní morálka -Zkušenosti v...

ciz - pravidelné linky Německo - ČR (cca 1 rok stará vozidla) Požadujeme: ŘP skup. C+E - profesní průkaz a karta do digitálního tachografu...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.