Čtvrtek 28. března

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu/Vedoucí výroby

Pracovní náplň: řízení, organizace a kontrola výroby kontrola dodržování technologických postupů pravidelné inventury, efektivita spotřeby surovin a obalů efektivní plánování výroby zodpovědnost za kvalitu výrobků, HACCP, dodržování potravinářský standardů řízení a koordinace zaměstnanců rozpisy zaměstnanců do směn Požadujeme: SŠ, VŠ (potravinářského zaměření) praxe 3 roky v potravinářské výrobě (nejlépe pekárenská výroba) znalost práce na PC pečlivost, zodpovědnost časovou flexibilitu zkušenosti s vedením lidí Nabízíme: 5 týdnů dovolené motivační a stabilizační bonusy stravenky v hodnotě 120,- Kč další zaměstnanecké výhody Zašlete strukturovaný životopis na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 30000Kč

Firma: UNITED BAKERIES a.s.

Obec: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Okres: Praha-východ

Obor: Management

Pracoviste: UNITED BAKERIES a.s. - Brandýs nad Labem, Zápská 1636, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs na

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 251 175 118,724

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Pracovní náplň: řízení, organizace a kontrola výroby kontrola dodržování technologických postupů pravidelné inventury, efektivita spotřeby...

Vrchní sestry v oblasti péče o seniory/

Místo pracoviště: - Říčany, 251 01, Marie Pujmanové 2045 Prvotní kontakt: - tel.: 608 041 545 od 08:00 do 18:00 - e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Upřesňující...

Řídící pracovníci v oblasti obchodu/Manažeři prodeje v oboru strojírenství a elektrickým zařízením

Místo pracoviště: Fr. Pokorného 80, 250 63 Veleň Prvotní kontakt e-mailem. Upřesňující informace - technické VŠ vzdělání - znalost...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.