Sobota 27. července

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/PRACOVNÍK/CE DO SKLADU - NOČNÍ SMĚNY

Pracovník/ce do skladu, manipulace se zbožím, expedice zboží, výhradně noční směny - 8 hodinové, víkendy volné. Výhody: kvartální odměny, příspěvek na stravování Hlásit se emailem.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 16280Kč

Firma: CBA NUGET s.r.o.

Obec: Bílý Kostel nad Nisou

Okres: Liberec

Obor: Doprava

Úvazek:

Pracoviste: CBA NUGET s.r.o.-002, Bílý Kostel nad Nisou 500, 463 31 Chrastava

Pracovni vztah: Dohoda o provedení práce

Telefón: +420 731 136 586

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/ŘIDIČ MKD

ŘP C podmínkou, ŘP sk. E a profesní způsobilost lze získat na náklady firmy, digitální karta řidiče, nástupní bonus po odpracování 3...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/SKLADNÍK

SKLADNÍK Pracovní náplň: - převoz HV na sklad - příjem materiálu na sklad - naskladnění HV do pozic - výdej materiálu ze skladu - příprava...

Obsluha zemních a příbuzných strojů/STROJNÍK PRACOVNÍCH STROJŮ

Požadavky: strojnický průkaz, výhodou řidičský průkaz sk. C. Zaměstnanecké výhody: týden volna navíc, stravenky, příspěvek na životní...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.