Čtvrtek 28. března

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)/Sociální pracovníci

Náplň práce: - přímá práce s klienty (senioři od 65 let) - metodické vedení pracovníků v sociálních službách při tvorbě individuálních plánů s klienty - jednání se zájemci o službu, uzavírání smluv - práce na vnitřních metodikách služby - vedení dokumentace klientů - organizace rozložení klientů Požadujeme: - vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. pro výkon pozice "sociální pracovník" - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost (vč. očkování proti hepatitidě typu B) - řidičské oprávnění typu B (aktivní řidič) - znalost práce na PC - znalost SQSS - praxe v pečovatelské službě výhodou - komunikační a organizační schopnosti - zodpovědnost, samostatnost, empatii, flexibilitu - schopnost pracovat v týmu - ochotu dále se vzdělávat Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/. Životopis vč. motivačního dopisu zaslat do 15. 10. 2019 na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte název pozice "SP - CHPS". Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 22. 10. 2019).

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 21600Kč

Firma: Charita Český Těšín

Obec: Český Těšín

Okres: Karviná

Obor: Zdravotnictví

Pracoviste: Charita Český Těšín - CHPS Jablunkovská, Jablunkovská 997/84, 737 01 Český Těšín 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 603 287 057

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace/Fyzioterapeuti s osvědčením, bez osvědčení

Práce v běžném ambulantním provozu fyzioterapie, elektroléčba, vodoléčba, možnost práce na zařízení redkord, další specializované...

Všeobecné sestry s osvědčením/Všeobecná sestra na neurologické oddělení

Kvalifikační požadavky: •odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. •zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb....

Všeobecné sestry s osvědčením/Všeobecná/praktická sestra

Požadavky: - odborné vzdělání v oboru všeobecná sestra (středoškolské, vyšší odborné, vysokoškolské) nebo praktická sestra (středoškolské) -...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.