Neděle 19. května

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, obchodní zástupce

Požadujeme: - zkušenosti s obchodními činnostmi - komunikační schopnosti - VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání - osobnostní předpoklady a zájem o práci s duševně nemocnými klienty - uživatelskou znalost práce na PC - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič ) - bezúhonnost Nabízíme: práci v přátelské atmosféře malého týmu, zajímavou samostatnou práci s klienty, příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu, platové ohodnocení obvyklé v sociálních službách Zájemce prosíme o zaslání (e-mailem) strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (zdůvodnění svého zájmu o nabízenou práci). Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Předpokládaný nástup listopad 2019. Kontaktovat nás můžete e-mailem, telefonicky nebo osobně v pondělí v době od 8:00 - 10:00 hod. na adrese: Palackého 449, Nymburk.

Vzdelani: ÚSV

Plat: 18000Kč

Firma: FOKUS Mladá Boleslav z.s.

Obec: Nymburk

Okres: Nymburk

Obor: Zdravotnictví

Pracoviste: FOKUS Mladá Boleslav z.s. - pracoviště Palackého 449, Nymburk, Palackého třída 449/64, 288 02 Nymbu

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 775 562 026

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - Nízkoprahový klub

Náplň práce: sociálně pedagogická činnost s dětmi a mládeží ohroženými rizikovými projevy chování od 13 do 26 let, příprava a vedení...

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, zdravotně sociální pracovník, zdravotní sestra, sociální peda

Požadujeme: - SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání (sociální pracovník, zdravotní sestra, sociální pedagog), osobnostní předpoklady a zájem o práci...

Požadujeme: - zkušenosti s obchodními činnostmi - komunikační schopnosti - VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání - osobnostní předpoklady a zájem o práci...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.