Sobota 27. července

Volná místa

Stavební údržbáři budov/ÚDRŽBÁŘ

Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru nebo výuční list (nejlépe v oboru elektrikář, instalatér nebo zedník), zkušenosti na obdobných pozicích výhodou, očekáváme manuální zručnost, pracovitost, slušnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, Vhodné i pro absolventy Náplň práce: zajišťovat a udržovat chod obchodního domu po jeho technické stránce a vykonávat s tím přímo související činnosti Nástupní mzda: 23.000 Kč hrubého Nabízíme: pravidelnou pracovní dobu, volné víkendy a státní svátky; služební telefon V případě zájmu zašlete svůj životopis uvedenou emailovou adresu.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 23000Kč

Firma: Galerie Dvořák, a.s.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Stavebnictví

Pracoviste: Galerie Dvořák, a.s.- obchodní galerie Dvořák, nám. Přemysla Otakara II. 123/36, 370 01 České Buděj

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 607 078 152

Instalatéři ústředního topení/TOPENÁŘ

Požadavky: vyučení v oboru, ŘP sk. B, chuť cestovat. Místo výkonu práce: České Budějovice + celá ČR Vhodné také pro osoby zdravotně...

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu/PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Pracovní náplň: Kontrola projektové dokumentace (PD) a její kompletnosti Zpracování výkazů výměr dle PD Zpracování cenových nabídek...

Podlaháři (kromě parketářů)/PRACOVNÍK PRO REALIZACI PODLAH

Praxe výhodou, vyučení v oboru truhlář výhodou. Mzda bude upřesněna podle praxe. Požadujeme: ŘP sk.B

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.