Pátek 26. dubna

Volná místa

Svářeči/Svářeč/ka obalenou elektrodou, svářeč/ka CO2

NÁPLŇ PRÁCE: svařování sestav - dle výkresové dokumentace, POŽADUJEME: základní kurz svařování obalenou elektrodou, znalost čtení výkresové dokumentace NABÍZÍME: závodní stravování, týden dovolené navíc, výhodné mobilní tarifyi pro rodinné příslušníky KONTAKT: telefonicky 6 - 14 hod., e-mailem

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 23500Kč

Firma: THT Polička, s.r.o.

Obec: Polička

Okres: Svitavy

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Starohradská 316, Dolní Předměstí, 572 01 Polička

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 725 962 475

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Montážní dělníci mechanických zařízení/Seřizovač

POŽADAVKY: svědomitost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, manuální zručnost, zájem o práci ve výrobě NABÍZÍME: prémie + příplatky,...

NÁPLŇ PRÁCE: svařování sestav - dle výkresové dokumentace, POŽADUJEME: základní kurz svařování obalenou elektrodou, znalost čtení...

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů/Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

POŽADAVKY: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, spolehlivost NABÍZÍME: PP na dobu určitou 3 měsíce!!! KONTAKT: osobně

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.