Sobota 27. července

Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech/technická příprava výroby - technik

KONTAKT TELEFONICKY A EMAILEM technická příprava výroby; návrhy technického řešení (požadujeme znalosti Autocad), příprava výroby, požadavky: technické nebo strojní zaměření; praxe v oboru vítána pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení zaměstnanecké výhody: stravenky

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 25000Kč

Firma: OHA s.r.o.

Obec: Nová Bystřice

Okres: Jindřichův Hradec

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Albeř 109, 378 33 Nová Bystřice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 725 580 244

Strojírenští technici/technik strojírenské výroby

Požadujeme: - ÚSO vzdělání strojírenského zaměření; zkušenosti ze strojírenské výroby podmínkou; schopnost řídit pracovní kolektiv;...

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/frézař-horizontkář, obsluha CNC horizontky

Požadujeme: - vyučení v oboru strojírenském; praxe ve strojírenství výhodou; znalost čtení výkresové dokumentace; řidičský průkaz sk....

Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků/pracovník v potravinářské výrobě - OBSLUHA STROJŮ/EXPEDICE

Popis pozice: obsluha strojů a zařízení na výrobu jogurtů a zákysů/expedici výrobků; požadujeme technickou zdatnost! jednosměnný provoz! Vaše...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.