Sobota 20. dubna

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech/Pomocný truhlář

Vzdělání je možno nahradit praxí. Telefonický kontakt Po - Pá 8:00 - 18:00 hod.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 22100Kč

Firma: STAR okna, s.r.o.

Obec: Kladno

Okres: Kladno

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: STAR okna, s.r.o., prac., K Olejárně 3423, 272 01 Kladno 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 217 608

Montážní dělníci ostatních výrobků/Montážní dělníci ostatních výrobků

Požadujeme: manuální zručnost, 100 % docházka, fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost, praxe v oboru výhodou. Pracovní náplň: montáž,...

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech/Truhláři - kompletace nábytku

Náplň práce: zakázková výroba a kompletace běžného i designového atypického nábytku ze všech typů materiálu. Nabízíme: 20 dní dovolené,...

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech/Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a far

Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, souhlas s docházkou do práce v sobotu i v neděli, případně i o státních svátcích Pracovní náplň: úklid...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.