Pátek 19. dubna

Učitelé na 2. stupni základních škol/Učitelé ZŠ - český jazyk + libovolná kombinace pro 2. stupeň ZŠ

Aprobace - český jazyk + libovolná kombinace pro 2. stupeň ZŠ Zástup za zaměstnance na nemocenské (1-2 měsíce)

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 28600Kč

Firma: Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace

Obec: Dětmarovice

Okres: Karviná

Obor: Výchova a vzdělávání

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Dětmarovice 1002, 735 71 Dětmarovice

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)/Vedoucí sociální pracovníci

Náplň práce: Sociální práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež zaměřená na cílovou skupinu dětí ve věku 6 - 26 let, které...

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)/sociální pracovníci

Náplň práce: - jednání se zájemci o službu a uzavírání smluv - vedení poradenského rozhovoru s klienty - tvorba individuálních plánů...

Učitelé na 1. stupni základních škol/Pedagogové s aprobací pro výuku na ZŠ, praktické škole jednoleté a praktické škole dvouleté.

Požadujeme magisterské studium/ pedagogika + spec. pedagogika/. Bližší informace Vám rádi sdělí: ZŠ Mgr. Bierza Jan - 596809160 Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. PrŠ...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.