Čtvrtek 28. března

Volná místa

Vývojáři softwaru/Product Engineer

Náplň práce: -Vývoj webových aplikací v cross-functional teamu, úzká spolupráce s designéry, UX, testery a BE vývojáři -Vývoj react components server-side integration logic s využitím TypeScript (převedený do JavaScript / ES6) Požadavky -Plynulá znalost angličtiny (jedná se o firemní jazyk) -Ideálně zkušenost z digitální agentury, práce ve Scrumu -1a více let zkušeností s FE vývojem Výhody: 25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, firemní snídaně, vzdělávání, možnost home-office, MultiSport karta, 3 sick days, pet friendly office

Vzdelani: ÚSV

Plat: 65000Kč

Firma: SinnerSchrader Praha s.r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Informační technologie

Pracoviste: SinnerSchrader Praha s.r.o. - 001, Drahobejlova 2400/15, Libeň, 190 00 Praha 9

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 773 430 727

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Programátoři počítačových aplikací specialisté/FRONT-END DEVELOPER

Kontakt: e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Náplň práce: vývoj webové aplikace JAVASCRIPT

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)/

Místo výkonu práce: restaurace na Břežance Lublaňská č.p. 185/49 Prvotní kontakt: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení/Výstaváři - zprostředkovatelé

Kontakt e-mailem. práce v rámci celé ČR a EU dle zakázek Práce na realizaci zakázek a montáži veletržních stánků

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.