Čtvrtek 28. března

Volná místa

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)/Zedníci*

ZEDNÍCI* Požadujeme: praxe výhodou Náplň práce: zednické práce s výskytem i prací tesařských První kontakt: telefonicky na čísle: 604 281 239 ov. 19.9.2019

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 15000Kč

Firma: JAPA Vsetín spol. s r.o.

Obec: Vsetín

Okres: Vsetín

Obor: Stavebnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Jiráskova 802, 755 01 Vsetín 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 604 281 239

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

ZEDNÍCI* Požadujeme: praxe výhodou Náplň práce: zednické práce s výskytem i prací tesařských První kontakt: telefonicky na čísle: 604...

Stavební a provozní elektrikáři/Elektrikáři

ELEKTRIKÁŘI POŽADUJEME: Platné osvědčení podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6 o odborné způsobilosti v elektrotechnice. PLC znalost je výhodou....

Podlaháři (kromě parketářů)/Podlaháři *

Náplň práce: Dokončovací interiérové práce - aplikace syntetických stěrkových a nátěrových hmot, pokládka betonových podlah. Požadavky:...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.