Pátek 26. dubna

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích/Autoelektrikář/ka

NÁPLŇ PRÁCE: příprava elektroinstalace, kompletace a montáž el. zařízení POŽADUJEME: znalost elektro výkresů, vyhláška č. 50/1978 Sb., příprava elektroinstalace, kompletace a montáž el. zařízení NABÍZÍME: závodní stravování, týden dovolené navíc, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky KONTAKT: telefonicky (6-14 h), e-mailem

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 22500Kč

Firma: THT Polička, s.r.o.

Obec: Polička

Okres: Svitavy

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Starohradská 316, Dolní Předměstí, 572 01 Polička

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 725 962 475

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů/Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

POŽADAVKY: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, spolehlivost NABÍZÍME: PP na dobu určitou 3 měsíce!!! KONTAKT: osobně

Strojírenští technici/Servisní/revizní technik SHZ se zaměřením na strojní části

NÁPLŇ PRÁCE: servisní a revizní činnost v oblasti SHZ po zaškolení firmou POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, flexibilita, spolehlivost,...

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství/Mistr výroby

NÁPLŇ PRÁCE: práce v oblasti oprav techniky, vedení podřízených, denní zadávání a vyhodnocení pracovních úkolů, tvorba požadavků na...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.