Neděle 19. května

Grafici a výtvarníci v multimédiích/SENIOR GRAFIK/DESIGNER - tisková a webová grafika

Náplň práce: Grafické zakázky pro klienty včetně tvorby corporate identity, grafická podpora našeho firemního brandu a podpora interních projektů naší společnosti. Koho přijmeme: Do našeho týmu hledáme grafika hladového po grafických výzvách, se zkušenostmi, s citem pro detail, kreativními schopnostmi, s tvůrčím přístupem a chutí se dále učit. Hledáme pohodového člověka, který zapadne do party, ale také dokáže zamakat na zajímavých projektech z různých oborů. Požadavky: - SŠ vzdělání - velmi dobrá znalost produktů Adobe - Photoshop, Illustrator, InDesign - znalost Adobe After Effects, HTML, CSS, UX výhodou - prokazatelnou praxi min. 3 roky v oblasti grafiky podmínkou (doložení min. 5 referenčních projektů) - kreativní schopnosti, samostatnost, spolehlivost, tvůrčí přístup - velmi dobrou orientaci a přehled v současných webových trendech, logotypech a tiskové grafice Životopis nám pošlete ve formuláři na adrese www.kariera.5q.cz, kde přiložte také vaše reference.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 25000Kč

Firma: 5Q, spol. s r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Informační technologie

Pracoviste: 5. května 159/15, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Uklízeči v provozovnách osobních služeb/UKLÍZEČ/KA

Flexibilita. Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Dlouhý Most 260, Po - Pá od 8:00 do 16:00 hod.

Pracovníci pro ruční mytí vozidel/OBSLUHA ručního mytí vozidel

Sháníme novou kolegyni/nového kolegu na naši ruční myčku. Obsah práce je mytí vozidel po provedení servisu a příprava nových aut Honda...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech/UKLÍZEČ/KA

Úklid výrobních prostor, kanceláří, sociálního zázemí. Pracovní doba 5,00 hod. - 13,00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou s možností...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.