Čtvrtek 28. března

Volná místa

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/Kuchař/ka

Pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení. Krátký/dlouhý týden. Příplatky za víkendy. Vyučení v oboru nebo delší doba praxe v kuchyni. Nabízíme: příspěvek na stravu, 25 dnů dovolené, možnost ubytování, penzijní připojištění. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 313525277 nebo Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 19000Kč

Firma: Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o.

Obec: Rakovník

Okres: Rakovník

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o. - pracoviště, Dukel. hrdinů 200, Rakovník II, 269 01 Rakovník

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 313 525 277

Číšníci a servírky/Číšník/servírka

Možnost plného i zkráceného úvazku. Požadujeme: časovou flexibilitu, dopravu. Nabízíme: stravenky, bonusy. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem:...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení/Obsluha v pizzerii

Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu. Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování,...

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)/

Dokončovací práce na stavbách. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 724558263

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.