Pátek 29. března

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)/Mistr pro NC a CNC frézky

Popis pozice: - Vedení týmu obrobny ve směnném provozu - Řízení termínů dle plánu a priorit - Řešení tg.odchylek a komunikace s technickými úseky - Řízení kvality pracovišť Náplň práce: - Směnný provoz - řízení strojních pracovišť (převážně NC a CNC stroje) - Dozor nad plněním výrobního plánu - Řízení logistického toku a podpůrných činností výroby - Přidělování a odepisování práce pracovníkům - Vyhodnocování ukazatelů výroby - Spolupráce s technologií na zlepšování procesů výroby - Řízení operativních změn na dílně - Dodržování BOZP a PO Požadujeme: - Vůdčí a komunikační schopnosti - Znalost technologie obrábění a základní programování v Heidenheim 535 - Znalost dělení nástrojů pro CNC stroje - Praxe v oboru min.5let - Aj - základní znalost Nabízíme: - Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti - 7,5 hodinová pracovní doba - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na dovolenou a vánoce - Příspěvek na penzijní fond a stravování - A řadu dalších

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 35000Kč

Firma: Molins, s.r.o.

Obec: Plzeň

Okres: Plzeň-město

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Korandova 2883/12, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 378 080 313

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Zámečníci strojů/strojní zámečník

Životopis zasílejte na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Údržba a provoz vodních pump. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní...

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři/konstruktér

Společnost STRKAN s.r.o. se zabývá průmyslovou automatizací a implementací robotů v různých oblastech průmyslové výroby. Dle charakteru...

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení/montážní dělníci výrobků a zařízení

Místo výkonu: Chotěšov, Plzeň (Úněšovská ul.). Náplň práce: ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, obsluha...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.