Sobota 20. dubna

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři/Konstruktér Elektro

VŠ vzdělání elektrotechnického směru. Vhodné i pro absolventy. Praxe v oboru výhodou. Znalost práce s CAD systémy, Siemens NX a Engineering Base výhodou. Zkušenosti s programováním PLC/IPC výhodou. Orientace v technické dokumentaci. Základní znalost Aj podmínkou, Rj výhodou. Řidičský průkaz sk. B. Ochotu cestovat. Schopnost pracovat v týmu. Dále požadujeme kreativní myšlení, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu. Mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe. Pracovní poměr na dobu určitou s výhledem na další pokračování. Životopisy zasílejte na adresu Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Informace o ochraně osobních údajů ve ŠKODA JS a.s. naleznete na http://www.skoda-js.cz/cs/oou.shtml

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 30000Kč

Firma: ŠKODA JS a.s.

Obec: Plzeň

Okres: Plzeň-město

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Orlík 266/15, Bolevec, 316 00 Plzeň 16

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 378 042 978

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)/Vedoucí směny

Náplň práce: Řízení menšího kolektivu lidí Zodpovědnost za včasné vychystání a expedici zásilek Požadujeme: ŘP sk. B - aktivní řidič Uživatelská...

Montážní dělníci výrobků a zařízení/Montážní dělník výroby a zařízení

Jedná se o krátkodobé zaměstnání na 3 měsíce! Uchazeči o místo se mohou dostavit každý čtvrtek 10:00 - 12:00 do kanceláře na adrese Zahradní...

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení/montážní dělníci výrobků a zařízení

Místo výkonu: Chotěšov, Plzeň (Úněšovská ul.). Náplň práce: ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, obsluha...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.