Pátek 29. března

Montážní dělníci elektronických zařízení/Montážní dělníci elektronických zařízení

Montážní výrobní dělník ve výrobě světlometů, práce na výrobní lince, vizuální kontrola. Další požadavky: praxe na obdobné pozici velkou výhodou, smysl pro detail, preciznost. 1. kontakt e-mailem.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 15810Kč

Firma: EDYMAX Personal Management SE

Obec: Jihlava

Okres: Jihlava

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: EDYMAX Personal Management SE - pracoviště Automotive Lighting, Jihlava-Pávov č.113 a Střítež u Jihl

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 770 186 090,778

Tiskaři/Operátor tiskového centra

Náplň práce: - práce s PC, tisk, kopírování, výroba zakázek, obsluha zákazníků Požadujeme: - výborné komunikační dovednosti - příjemné...

Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená/Dělník/dělnice na sekacích strojích

Profil: • Manuální zručnost • Práce převážně na výsekových a sekacích strojích • Smysl pro pořádek • Spolehlivost • Flexibilita ...

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech/Truhlář

Jedná se o montáž dveří a zárubní po celé ČR (každý den návrat do Jihlavy). Dle dohody i možnost práce na živnostenský list. Práce...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.