Sobota 27. července

Volná místa

Montážní dělníci elektronických zařízení/

Náplň práce: práce na výrobní lince - montáž, kompletace a testování počítačů. Za samozřejmost považujeme: pravidelný výplatní termín, práci v čistém prostředí bez hluku a stresu. Požadujeme: manuální zručnost, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost. A pokud navíc máte praxi s prací na výrobní lince, máte výhodu! Nabízíme: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na vzdělání, firemní akce. V případě zájmu se hlaste telefonicky, e-mailem, nebo osobně na pracovišti.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 18850Kč

Firma: Foxconn Technology CZ s.r.o.

Obec: Kutná Hora

Okres: Kutná Hora

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Karlov 245, 284 01 Kutná Hora 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 327 538 071

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/Obsluha CNC

Společnost CHARVÁT Group s.r.o. hledá šikovného zaměstnance na pozici obráběče. Nabízíme práci v čistém pracovním prostředí, zázemí...

Provozní zámečníci, údržbáři/Provozní zámečníci

Vyučení v oboru výhodou, není podmínkou, důležitá je zručnost a šikovnost. Praxe vítána. V případě zájmu pište na uvedený e-mail....

Pomocníci v kuchyni/Pomocní pracovníci v kuchyni

V případě zájmu volejte v pondělí až pátek od 9:00 - 15:00.

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.