Pátek 29. března

Montážní dělníci ostatních výrobků/OPERÁTOR/KA NA VÝROBNÍ LINCE

Nabízíme: ubytování, zálohy na mzdu po 5 odpracovaných dnech Kontakt telefonicky (Po-Pá 8-17 hod.) nebo e-mailem

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 13350Kč

Firma: Europe Jobs s.r.o.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Europe Jobs s.r.o. - F.A Gerstnera, F. A. Gerstnera 21/3, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovi

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 732 243 679

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě/OSTATNÍ POMOCNÍCI VE VÝROBĚ

Požadujeme: fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce, podmínkou je dobrý zdravotní stav), zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost V případě...

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů/KONTROLOR/KA VÝROBY

Vyučení není podmínkou, pracovní úvazek 7,5 hod. denně, nástup ihned, zručnost, kontrola součástek, práce zrakově náročnější. Pracovní...

Pomocníci v kuchyni/PRACOVNÍK/PRACOVNICE PROVOZU

Náplň práce: mytí nádobí, kuchyňských spotřebičů, podlah, dlaždic apod., pomocné práce v kuchyni - mytí a krájení zeleniny, příprava...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.