Pondělí 21. září

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků/PŘÍPRAVÁŘ SMĚSÍ

Požadujeme: základní vzdělání, fyzická zdatnost podmínkou, uživatelská znalost PC, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost Popis činnosti: navažování surovin dle předepsané receptury, míchání směsí pomocí strojního zařízení, balení směsí Nabízíme: zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti, práci na HPP, odpovídající finanční ohodnocení (po zkušební době osobní ohodnocení), dovolená navíc, stravenky, firemní akce V případě zájmu kontaktujte zaměstavatele emailem nebo telefonicky. Osobní kontakt je možný pouze po předchozí telefonické domluvě.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 20000Kč

Firma: BIOGENA CB spol. s r.o.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: U Pily 702, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 724 614 819

Technici dispečeři strojírenské výroby/DISPEČER

Náplň práce: zadávání dat do informačního systému; vystavování objednávek; aktualizace nastavení v informačním systému; tisk průvodek...

Pomocní dělníci ve výrobě/DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (po - pá, 10 - 13 hod.), nebo osobně na adrese Dobrovodská 2107, České Budějovice...

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů/KONTROLOR/KA VÝROBY

Vyučení není podmínkou, pracovní úvazek 7,5 hod. denně, nástup ihned, zručnost, kontrola součástek, práce zrakově náročnější. Pracovní...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.