Sobota 20. dubna

Volná místa

Pomocní dělníci ve výrobě/*Pomocná síla ve výrobě

Nabízíme: odměny. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Vasyl Feyer: - telefonicky v čase 9:00 - 14:00 hod. na čísle 775 410 932, - osobně vždy v ÚT a ČTv čase 9:00 - 14:00 hod.v místě výkonu práce. Místo výkonu práce: MOTALA STAV s.r.o., K Moštěnici č.p. 265/8a, Přerov VI-Újezdec.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 18000Kč

Firma: MOTALA STAV s.r.o.

Obec: Přerov

Okres: Přerov

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: MOTALA STAV s.r.o. - pracoviště Újezdec, K Moštěnici 265/8a, Přerov VI-Újezdec, 750 02 Přerov 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 775 410 932

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři/Projektant/ka - světelný technik

Náplň práce: návrh a realizace projektů - osvětlení, řízení; světelně-technické návrhy a výpočty osvětlení v programech DIALUX; spolupráce...

Svářeči/Zámečník - svářeč

Nabízíme: příspěvky na obědy; odměny a prémie Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Milan Dohnal: - zasláním životopisu (CV)...

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/Obsluha CNC strojů

Nástup možný IHNED. Požadujeme: Požadavky: - praxe ve strojírenské výrobě s obsluhou strojů; znalost čtení technické dokumentace; zkušenost...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.