Pátek 24. května

Volná místa


Pracovníci vězeňské služby/STRÁŽNÝ VĚZEŇSKÉ STRÁŽE (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení strážmistr)

Zákonné a další požadavky: - minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, - zdravotní, osobností a fyzickou způsobilost k výkonu služby, - trestní bezúhonnost. Nabízíme: - tarifní třída 2. (od 26.120,- Kč, po zapracování 27.750,- Kč) - zvýhodněné stravování (zajištěno ve vazební věznici). Místo služebního působiště: Vazební věznice Liberec Předpokládaný termín nástupu na služební místo: 1. 12. 2019 Termín doručení písemné přihlášky k výběrovému řízení: 31. 10. 2019. Náležitosti písemné přihlášky: - strukturovaný životopis, - písemná žádost občana o přijetí do služebního poměru k bezpečnostnímu sboru, - fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání, - souhlas se soustřeďováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a to prostřednictvím prohlášení ve znění: " Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na místo strážný VS". Pokud přihláška nebude obsahovat požadavek na vrácení zaslaných materiálů, budou tyto po ukončení výběrového řízení skartovány. Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu: Vězeňská služba České republiky, Vazební Věznice Liberec, oddělení personální,...

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 26120Kč

Firma: Vězeňská služba České republiky

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek: Služební poměr

Pracoviste: Vězeňská služba České republiky - Vazební věznice Liberec, Pelhřimovská 347/3, Liberec II-Nové Město

Pracovni vztah: Služební poměr

Telefón: +420 482 426 270

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Pracovníci vězeňské služby/STRÁŽNÝ VĚZEŇSKÉ STRÁŽE (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení strážmistr)

Zákonné a další požadavky: - minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, - zdravotní, osobností a fyzickou způsobilost k výkonu...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u Nastavení souhlasu použití osobních údajů