Pátek 19. dubna

Volná místa

Prodavači v prodejnách/prodavač/ka

Náplň práce: jedná se o prodej pekařských nebo kuřáckých výrobků Pracovní doba: od 5:00-8:00 hod./12:00-15:00hod. nebo dle dohody Pracovní úvazek možno plný i zkrácený. Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení. KONTAKT: Šefránková Jana, tel.: 608619748

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 16280Kč

Firma: Jana Šefránková

Obec: Strakonice

Okres: Strakonice

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Jana Šefránková - pracoviště Bezděkovská, Bezděkovská 30, Strakonice II, 386 01 Strakonice 1

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 608 619 748

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Prodavači potravinářského zboží/prodavač/ka

Prodej uzenin, lahůdek, masa, trestní bezúhonnost, zkušenost s prodejem masa a uzenin vítána. Zaměstnanecké výhody. zaměstnanecné benefityx,...

Náplň práce: jedná se o prodej pekařských nebo kuřáckých výrobků Pracovní doba: od 5:00-8:00 hod./12:00-15:00hod. nebo dle dohody Pracovní...

Prodavači ostatního zboží v prodejnách/prodavač/ka/pracovník/ce Copy centra

Nabízíme volná pracovní místa na pozice prodavač/ka, pracovník/ce Copy centra. Možnost práce na zkrácený úvazek. Pro osoby s OZP. Předpokládaná...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.