Sobota 27. července

Volná místa

Programátoři počítačových aplikací/PROGRAMÁTOR PHP Junior

Požadavky: praktickou znalost tvorby webových aplikací pomocí PHP, CSS, JS, AJAX, HTML, orientace na IT trhu, znalost OOP, samostatnost, profesionální přístup.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 25000Kč

Firma: INIZIO Internet Media s.r.o.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Informační technologie

Pracoviste: Kněžskodvorská 2632, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři/SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ ZZS JčK

Náplň práce: uživatelská podpora, zavádění, udržování a rozšiřování informačního systému organizace, tzn. telekomunikační, radiokomunikační...

Ostatní uklízeči a pomocníci/Uklízeč/ka v provozu

Jihočeská masna přijme uklízeče/ku do svého provozu. Práce jen od Pondělí do Pátku, volné víkendy. Životopisy posílejte na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Programátoři počítačových aplikací/PROGRAMÁTOR - KODÉR

Požadavky: znalost technologií PHP-OOP, MySql, Jquery, CSS 3 a HTML5. Technologie, se kterými se u nás můžete setkat nebo se u nás naučit (zkušenost...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.