Úterý 19. března

Volná místa

Provozní zámečníci, údržbáři/Údržbář strojů a zařízení

Nabízíme volnou pozici, na které budete provádět údržbu strojů a zařízení, výměnu kokil, manipulaci s materiálem a výrobky apod. Požadujeme: - vyučení technického směru. - spolehlivost, manuální zručnost. Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní české firmě s dvacetiletým působením v oblasti kovovýroby. - odměny za výkon, bonus za docházku, příplatky za přesčasy - 25 dní dovolené, dotované závodní stravování, firemní pracovní oděvy. Místo výkonu práce: Sloup.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 20000Kč

Firma: Aluminium Group, a.s.

Obec: Sloup

Okres: Blansko

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Sloup 74, 679 13 Sloup v Moravském Krasu

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 603 535 117

Nabízíme volnou pozici, na které budete provádět údržbu strojů a zařízení, výměnu kokil, manipulaci s materiálem a výrobky apod. Požadujeme:...

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech/Technolog

- Vyznáte se ve výkresové dokumentaci? - Technologické postupy Vám nejsou cizí? - Ovládáte anglický jazyk? Budete: Odpovídat za tvorbu a...

Montážní dělníci výrobků z kovů/Zámečník, montážník

Pracovní náplň: • montáž podsestav dílců sekčních vrat • zakázková výroba dle dokumentace Požadujeme: • dobrý zdravotní stav •...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.