Čtvrtek 28. března

Volná místa

Provozní zámečníci, údržbáři/Údržbář

Požadavky: praxe na obdobné pracovní pozici výhodou; technické a logické myšlení, dovednost identifikace poruch; aktivní přístup; ochota pracovat ve 3- směnném provozu Nabízíme: stravenky; docházkový bonus Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. - osobně (Po - Pá 08,30 - 15,30hod, personální oddělení) na adrese: DAS WELDING s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1, paní Dagmar Tížková

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 140Kč

Firma: DAS WELDING s.r.o.

Obec: Hranice

Okres: Přerov

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 587 800 070

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/Obsluha CNC strojů

Nástup možný IHNED. Požadujeme: Požadavky: - praxe ve strojírenské výrobě s obsluhou strojů; znalost čtení technické dokumentace; zkušenost...

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení/Plánovač/ka do strojírenské výroby

Náplň práce: plánování a sledování průběhu výroby jednotlivých dílů; pomocné kancelářské práce v kanceláři mistra a na dílně;...

Pomocní dělníci ve výrobě/*Pomocná síla ve výrobě

Nabízíme: odměny. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Vasyl Feyer: - telefonicky v čase 9:00 - 14:00 hod. na čísle 775 410 932, -...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.