Pondělí 25. ledna

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)/MANAGER NÁKUPU A LOGISTIKY

Náplň: - spolupráce se stávajícími přepravci, vyhledávání nových přepravců, vyjednávání cen a smluvních podmínek s přepravci - vyjednávání s dodavateli materiálu na odd. nákupu - optimalizace nákladů v rámci svěřeného oddělení - předkládání návrhů na zefektivnění práce na svěřeném úseku - motivace a vzdělávání svého týmu - aktivní spolupráce s vedoucími ostatních oddělení Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání; praxe v oboru nutná; zkušenosti s celním řízením; znalost práce s PC (MS Office, MS Excel); znalost AJ slovem i písmem podmínkou; spolehlivost, samostatnost; komunikativnost Nabízíme:; zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí; příspěvek na stravování; služební mobilní telefon a notebook; možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu Kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 35000Kč

Firma: APEX pro gaming a.s.

Obec: Litvínovice

Okres: České Budějovice

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: APEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Bud

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 702 263 711

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Šéfkuchaři v jídelnách, menzách/ZÁSTUPCE ŠÉFKUCHAŘE

Praxe vítána, klasická česká kuchyně, So a Ne volné, počátek prac. doby 4,00 hod., nástup možný ihned, možnost ubytování

Číšníci a servírky/ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Nabízíme: práci na směny, zaměstnaneckou slevu na nápoje a jídla, přípravu rautů, svateb, firemních akce Požadujeme: příjemné vystupování,...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení/PRACOVNÍK/ICE RESTAURAČNÍHO PROVOZU

Nabízíme možnost plné či zkráceného úvazku na dobu neurčitou. Případně brigádu na DPP. Náplň práce je příprava našich produktů pro...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.