Čtvrtek 25. dubna

Technici v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)/MECHANIK MĚŘÍCÍ A REGULAČNÍ TECHNIKY

náplň práce: - údržba měřicí a regulační techniky, její kontrola z hlediska odpovídajících předpisů a norem - montáž a demontáž měřicích a regulačních přístrojů a zařízení - seřizování, testování a oživování regulačních obvodů ve výrobních technologiích - diagnostika závad a jejich opravy - práce na elektrickém zařízení dle vyhlášky 50/1978 Sb. - zajišťování bezporuchového chodu zařízení Požadujeme: - SŠ, SOU elektro, zaměření - měřící a automatizační technika - vyhlášku 50/1978 Sb. min §6 do 1000V - praxe v oboru výhodou - technické a koncepční myšlení - zájem o obor - orientaci ve výkresové dokumentaci - zručnost, přesnost, samostatné rozhodování - ochotu držení pracovních pohotovostí mimo pracovní dobu - zodpovědnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem Zaměstnanecké výhody: - 13. mzda, odměny akcionáře - příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění - stabilizační příspěvek - příspěvek na dojíždění - příspěvek na stravování - firemní cafeterie pro čerpání benefitů - bezúročné finanční zápůjčky - příspěvek RELAX - 5 týdnů dovolené . firemní akce pro zaměstnance - program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení - zvýhodněné pojistné produkty - slevové prodejní akce, MAKRO karta - prodej občerstvení v chemickém areálu - zázemí skupiny AG

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 24750Kč

Firma: Lovochemie, a.s.

Obec: Lovosice

Okres: Litoměřice

Obor: Věda a výzkum

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Terezínská 57, 410 02 Lovosice 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 416 562 220

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

náplň práce: - údržba měřicí a regulační techniky, její kontrola z hlediska odpovídajících předpisů a norem - montáž a demontáž...

Ostatní specialisté v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)/asistent/asistentka instrumentálního analytika

VŠ chemického nebo přírodovědného směru, analytická chemie výhodou - pracovitost, spolehlivost, praxe v oboru vítána Náplň práce: -...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.