Pátek 29. března

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních/Vedoucí manažer/ka úklidu

Náplň práce: Manažer má na starosti zaměstnance na daných provozech a zodpovídá za jejich pracovní výsledky, provádí kontrolní činnost a vede tým. Zajišťuje chod činností a vyřizuje veškeré potřebné požadavky související s danou činností. Požadavky: organizační a komunikační schopnosti; řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič; komunikativnost, flexibilitu a loajalitu Nabízíme: zázemí ve stabilní společnosti. Služební auto, telefon, notebook. Odměny. Zájemci se mohou hásit: - zasláním životopisu (CV) na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. - telefonicky na čísle 724 235 476 - paní Renata Chytilová

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 30000Kč

Firma: HB group s.r.o.

Obec: Hranice

Okres: Přerov

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 724 235 476

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/Obsluha CNC strojů

Nástup možný IHNED. Požadujeme: Požadavky: - praxe ve strojírenské výrobě s obsluhou strojů; znalost čtení technické dokumentace; zkušenost...

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů/*Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. - telefonicky (9,00 - 10,00 hod.) na čísle 775 312 844 - Ivan Dan Místo...

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě/Pomocné stolařské práce

Náplň práce: výroba a montáž nábytku. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan František Tománek: - telefonicky v pracovní dny...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.