Pátek 29. března

Volná místa

Vrátní/STRÁŽNÝ/Á - VRÁTNÝ/Á

Pracovní pozice vyhrazená pro OZP nebo OZZ (osoby zdravotně znevýhodněné) Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz Požadujeme: čistý trestní rejstřík, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 3 roky s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky v době od 8:00 - 15:00 hod. nebo zašlete email.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 94Kč

Firma: OKO 69, s.r.o.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: OKO 69, s.r.o. - pracoviště Penam České Budějovice, Vrbenská 1070/10, České Budějovice 4, 370 06 Če

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 477 070 025,736

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur/BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/ICE PRO PŘEPRAVU HOTOVOSTI A CENIN

Náplň práce: převoz hotovosti a cenin, a další činnosti s tím spojené, obsluha a servis bankomatů, řízení a obsluha speciálního pancéřového...

Pracovníci ostrahy, strážní/PRACOVNÍK/CE OSTRAHY

Požadavky: vyučen nebo praxe, bezúhonnost, 12 hodinové směny (denní - noční) Pracovní úvazek 37,5 hod/týden, určeno pro OZP

Pracovní pozice vyhrazená pro OZP nebo OZZ (osoby zdravotně znevýhodněné) Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů,...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.