Pátek 19. dubna

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích/ELEKTROMECHANIK pro trakční trolejové vedení

Základní požadavky pro nabízenou pracovní pozici: vyučení v oboru elektro, osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 5 (se zajištěním další kvalifikace), mechanická zručnost, schopnost práce ve výškách, ochota učit se novým věcem, samostatnost, řid. oprávnění sk. B (se zajištěním na sk. C), práce ve směnném nepřetržitém provozu, nástup možný ihned Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, zvýhodněné jízdné MHD pro zaměstnance a rodinné příslušníky Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete výše uvedené požadavky, můžete zaslat strukturovaný životopis na níže uvedené kontakty: Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. Personální oddělení Novohradská 738/40, 370 33 České Budějovice Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. , telefon: 387 719 106 (105)

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 27000Kč

Firma: Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Novohradská 738/40, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 387 719 106

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů/SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ

Náplň práce: správné seřízení CNC strojů (frézka nebo soustruh) dle výrobních požadavků, programování v systémech Fanuc a Heidenhain,...

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě/OSTATNÍ POMOCNÍCI VE VÝROBĚ

Požadujeme: fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce, podmínkou je dobrý zdravotní stav), zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost V případě...

Mechanici a opraváři osobních automobilů/AUTOMECHANIK

Vhodné pro zkušenější automechaniky, náplní práce jsou opravy vozů, tj. činnost automechanika. Všechny činnosti budou předmětem zaškolování...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.